Visual Studio 2017 Çıktı!

Visual Studio 2017 Çıktı!

186

Tüm geliştiriciler için, uygulamalar ve platformlar için eşsiz üretkenlik

Visual Studio 2017’deki yenilikler


Daha akıllı uygulamaları, daha hızlı derleyin

Canlı bağımlılık doğrulaması gibi yeni özellikler, geliştirme sürecinde DevOps’u daha erken çalıştırmaya yardımcı olur. Buna ek olarak, kod gezintisi, IntelliSense, yeniden düzenleme ve kod düzeltmeleri gibi popüler özelliklere yönelik iyileştirmeler, kullandığınız dil veya platformdan bağımsız olarak zaman ve çalışmadan tasarruf etmenizi sağlar.

Hataları daha çabuk bulun ve düzeltin

Sorunları mümkün olan en kısa sürede bulmanıza ve çözmenize yardımcı olmak için, hata ayıklama ve test deneyiminin tamamı iyileştirildi. Live Unit Testing, Özel Durum Yardımcıları ve Tıkla-Çalıştır gibi özellikler, regresyon risklerini azaltarak ve yeni hataların temel nedenini hemen ortaya koyarak DevOps döngünüzü kısaltır.

Bulutla tümleştirin

Yerleşik araçlar, .NET Core, Azure uygulamalarınız, hizmetleriniz, Docker kapsayıcılarınız ve daha birçok öğenizin hepsiyle kapsamlı bir tümleştirme sağlar. Deneyim o kadar rahat ki, Azure veri merkezinin içinden çalışıyor gibi hissedeceksiniz.

Verimli bir şekilde işbirliği yapın

Herhangi bir sağlayıcının barındırdığı Visual Studio Team Services, Team Foundation Server veya GitHub gibi takım projelerinizi doğrudan yönetin. İsterseniz, ortada resmi bir proje veya çözüm olmadan hemen her kod dosyasını hemen açmak ve bu dosyayla çalışmak için yeni Her Klasörü Aç özelliğini de kullanabilirsiniz.

Kaliteli mobil uygulamalar sağlayın

Xamarin’in gelişmiş hata ayıklama, profil oluşturma araçları ve birim testi oluşturma özellikleri sayesinde, Android, iOS ve Windows’a yönelik yerel mobil uygulamaları geliştirme, bağlama ve ayarlama işlemleri artık çok daha hızlı ve kolay. Ayrıca, Apache Cordova ile mobil uygulamalar geliştirmeyi C++ platformlar arası kitaplıklar derlemeyi seçebilirsiniz.

Dilinizi üst düzeye taşıyın

Visual Studio, en son programlama dili özelliklerini desteklemek için yatırım yapmaya devam ediyor. C#, Visual Basic, C++, TypeScript, F# ile, hatta JavaScript gibi üçüncü taraf dilleriyle çalışırken, tüm geliştirme deneyiminiz boyunca birinci sınıf özellik desteği alacaksınız.

İdeal IDE’nizi ustalıkla işleyin

Visual Studio her gün kullandığınız çekirdek özelliklerle sayısız performans iyileştirmesiyle doludur. Ayrıca, tüm geliştirme yaşam döngüsü boyunca dikkat çekecek kadar hızlı bir başlatma süresi, daha küçük bellek ayak izi ve daha ileri düzeyde bir yanıt süresi elde edeceksiniz.

Performans için iyileştirildi

İş yükü tabanlı yepyeni yükleyici, ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan ve ihtiyacınız olmayanları almadığınızdan emin olmak için yüklemenizi iyileştirir.

Yazılımı daha hızlı sunun

Visual Studio Team Services ve Team Foundation Server’la birlikte, hedeflenen her platforma rahatça yazılım sunun. Redgate tümleştirmesi aracılığıyla DevOps süreçlerini SQL Server’ı içerecek şekilde genişletin ve Visual Studio’dan veritabanı dağıtımlarını güvenle otomatik hale getirin. Xamarin test bulutuyla birlikte Xamarin Test Recorder, doğrudan IDE’nin içinden binlerce fiziksel cihazı test etmenize olanak tanır.

Avantajlı konumunuzu koruyun

Pluralsight ve Opsgility gibi önde gelen iş ortaklarının Kurumsal ve Profesyonel müşterilere yönelik tamamlayıcı nitelikteki eğitimlerine erişim olanağından yararlanın. Ayrıca, Parallels ve SyncFusion gibi seçkin iş ortaklarının yazılım lisanslarına da erişim kazanırsınız.

VIsual StudIo 2017 İndir (Topluluk)

VIsual StudIo 2017 İndir (ProfessIonal)

Vısual Studıo 2017 indir (Enterprıse)

 

Kaynak Microsoft
Yorumlar