Project CARS 2 ortaya çıktı, 2017 yılının sonuna doğru geliyor!

Motorlarınızı çalıştırın...

179

Yayınevi Bandai Namco bugün açıkladığı 2015 yılının “Project CARS”ı, Slightly Mad Studios’tan “topluluk tarafından desteklenen yarış simülatörü” nün devamı olarak PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One için 2017 sonlarında piyasaya sunulacağını açıkladı.


Project CARS 2 olarak bilinen oyun yarış için 60’dan fazla parça ve 170 araba sunacak. İlk ekran görüntülerinde (aşağıya bakın), Acura NSX, Nissan GT-R GT3 ve McLaren 650S GT3 gibi güç merkezlerine ve Fuji Speedway ve California Long Beach’teki ünlü sokak gibi yerler var. Project CARS 2, 12K çözünürlükte oynatılacak – panoramik bir görünüm için üç adet 4K monitör yan yana – ancak eğer bu sizin için yeterince çekici değilse, oyun aynı zamanda sanal gerçeklik gözlüklerini de destekleyecek.

Project CARS 2 oyun direktörü Stephen Viljoen, bir basın bülteninde “Slightly Mad Studios’ta ortak hedefimiz, gerçek hayatta rakiplerine benzeyen bir simülasyon yarış deneyimi yaratmaktır” dedi. “Gerçekçilik ve özgünlük, Project CARS 2 için gelişim merkezinde yer alır; bu nedenle, oyuncuları en iyi şoför noktasına götüren bir oyun için vizyonumuzu gerçekleştirmek için en iyi profesyonel sürücüler, oyun geliştiricileri, sanatçılar ve ses mühendislerini çalıştırdığımızdan emin olun.”

Yorumlar