Overwatch Oyununun Yeni Kahramanı: Orisa

197

 

Overwatch’ın kahraman kadrosu en son karakter olarak ilan ettiği Orisa’nın ilavesi ile biraz daha büyüdü


Orisa, Ana ve Sombra‘nın yayınlanmasının ardından, lansman sonrası oyuna eklenecek üçüncü karakteri işaret ediyor. Karakter, 11 yaşındaki bilim adamı Efi Oladele’ye hayranlarını tanıtan merakla kısa bir teaser kampanyası sonrasında geldi.

Orisa’nın Özellikleri

Orisa, bir güvenlik robotu olarak kahramanın menşei doğrultusunda tam uyan ekip arkadaşlarını savunmaya yardımcı olan ve çok fazla hasarı emmek için tasarlanmış bir Tank sınıfı karakteridir. Orisa’nın birincil silahı, mermi tabanlı makineli tüfek gibi işlev gören Fusion Sürücüsü ve bazı Overwatch tanklarının en iyi menzilidir. Fusion Sürücüsü, yerde daha kolay ateş etmek için düşmanları sürükleyecek alternatif bir ateş moduna sahiptir. Koruyucu Bariyer özelliği Reinhardt’ın kalkanına veya Winston’un kabarmasına benzer ancak eklenen çarpıklık ile Orisa, müttefikleri korumak için kalkanı kendinden uzakta tutabilir. Ek olarak, Orisa’nın harekete geçirildiğinde diğer kahramanlar tarafından çalınmasını engelleyen Fortify özelliği var. Son olarak, Orisa Ultimate Supercharger, sırtında Orisa’nın görme hattı içindeki tüm müttefikler için bir hasar artışı sağlamak için yerleştirilebileceği şekilde davul benzeri bir cihazdır.

Çoğu önemli Overwatch güncellemesi gibi, Orisa PC oyuncularının denemek için Overwatch Public Test Region (PTR) sunucusunda, yakın gelecekte birincil PC sunucuları ve konsolları için nihai bir sürümüyle birlikte sunulacak.

Yorumlar